Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

100 zł na Allegro za założenie konta w BZ WBK

W promocji Banku Zachodniego WBK za założenie “Konta Jakie Chce” i spełnienie prostego warunku otrzymamy bon o wartości 100 złotych do wydania na Allegro.

Z okazji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego w BZ WBK od dnia 1.12.2017. Okres karencji jest więc bardzo krótki. Aby otrzymać bon na Allegro należy założyć “Konto Jakie Chce” przez internet do dnia 22 grudnia. Warto się jednak śpieszyć, bo ilość bonów jest ograniczona.

Konto założyć możemy poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku, podpisując dokumenty w obecności kuriera lub w oddziale banku BZ WBK.

Aby otrzymać 100 zł do wydania na Allegro musimy raz zalogować się do konta przez internet, a także wpłacić na nie 500 złotych. Może to być przelew z własnego innego konta. Nie ma konieczności wyrabiania karty do bankomatu, więc nie musimy się obawiać, że w kolejnych miesiącach będzie trzeba wykonać jakieś transakcję. Bon zostanie przesłany do 15 stycznia.

Konto Jakie Chce jest darmowe, więc nie ponosimy żadnych opłat, aby otrzymać bon na Allegro. Promocja jest więc znakomitą okazją, aby niewielkim nakładem sił otrzymać 100 złotych na zakupy.

Promocja w skrócie

  1. Złóż wniosek o Konto Jakie Chce przez internet do 22 grudnia
  2. Potwierdź założenie konta przelewem weryfikującym z innego banku, przez kuriera lub w oddziale banku
  3. Do 31 grudnia otrzymaj potwierdzenie o założeniu konta
  4. Do 31 grudnia zapewnij wpływ 500 złotych na konto
  5. Do 31 grudnia zaloguj  się do usług bankowości elektronicznej BZWBK24 internet lub BZWBK24 mobile
  6. Po spełnieniu warunków do 15 stycznia 2018 roku na e-mail przesłany zostanie bon na Allegro
Komentarze

Dodaj komentarz