Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

100 zł za darmo za założenie konta firmowego w mBanku

 mBank przygotował kolejną świetną okazję – tym razem dla konta firmowego. Za założenie konta mBiznes Standard i wykonanie przelewu ZUS i jednej płatności kartą otrzymamy 100 zł premii.

Warunki do spełnienie są więc banalnie proste, a dodatkowo krótki jest okres karencji. Z okazji może skorzystać każdy kto nie posiadał konta w mBanku na swój numer NIP. Konta prywatne nie wykluczają udziału w promocji.

Promocja w skrócie

  1. Złóż wniosek o konto firmowe w mBanku i w ciągu miesiąca (najpóźniej do końca marca 2018 r.) podpisz umowę.
  2. Wykonaj przelew do ZUS na minimalną kwotę 250 zł oraz wykonaj jedną płatność kartą
  3. Po spełnieniu powyższych prostych warunków otrzymamy 100 zł bonusu.

Konto firmowe w mBanku. Czy coś kosztuje?

Korzystając z promocji nie ponosimy żadnych opłat. Rachunek firmowy mBiznes Konto Standard to gwarancja 0 zł za najważniejsze usługi w koncie firmowym przez 24 miesiące! 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku, 0 zł za internetowe przelewy krajowe w PLN (Eliksir), 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A., 0 zł za wpłaty w 2250 wpłatomatach mBanku i Euronetu oraz 0 zł za kartę debetową.

Konto firmowe mBank - 100 zł premii

Komentarze

Dodaj komentarz