Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

150 zł do Biedronki za założenie konta w BZ WBK! Nawet dla obecnych klientów

Biedronka

Limit bonów został wyczerpany. Już za tydzień kolejna, jeszcze bardziej atrakcyjna, oferta BZ WBK.

BZ WBK przygotował kapitalną okazję! Nie ma żadnego okresu karencji, a z promocji mogą skorzystać nawet obecni klienci banku. Otrzymać można aż 150 złotych do wydania w Biedronce! Co trzeba zrobić? Nic trudnego, ale o tym poniżej.

Aby uzyskać premię należy założyć Konto Jakie Chce wraz z kartą debetową (dowolną) w banku BZ WBK. 50 złotych otrzymamy za samo założenie konta, a dodatkowe 100 zł otrzymamy za wykonanie transakcji płatniczych kartą lub BLIK na kwotę minimum 150 zł do dnia 2.03.2018. Warunki do spełnienie są więc banalne.

OTRZYMAJ 300 ZŁ NA ZAKUPY W BIEDRONCE ZA WYROBIENIE KARTY W CITIBANKU

Prowadzenie Konta Jakie Chce jest darmowe. Trzeba wyrobić również kartę, która nie będzie nas nic kosztować jeśli wykonamy pięć transakcji na dowolną kartę. W przeciwnym wypadku zapłacimy za nią 5 złotych.

Promocja jest więc bardzo atrakcyjna, szczególnie że mogą z niej skorzystać wszyscy. Warto się jednak śpieszyć, bo liczba bonów do Biedronki jest ograniczona do 1000 sztuk. Jeśli pula zostanie wyczerpana, to pojawi się stosowna informacja. Umowę należy podpisać do 2 lutego.

Bony do Biedronki po spełnieniu warunków zostaną przekazane mailowo do końca marca. Bon można wykorzystać na kilka zakupów, nie ma konieczności wydania całej kwoty podczas jednej wizycie w sklepie.

OTRZYMAJ 300 ZŁ NA ZAKUPY W BIEDRONCE ZA WYROBIENIE KARTY W CITIBANKU

Promocja w skrócie

1. Do 2 lutego 2018 roku złóż wniosek o Konto Jakie Chcę (najlepiej zawnioskować jak najszybciej, bo pula może się skończyć) i podpisz umowę. Za to masz już pewne 50 zł do Biedronki.
2. Do 02.03.2018 r. Wykonaj trzy transakcje kartą lub BLIKIEM na łączną wartość minimum 150 zł, aby otrzymać bon o wartości 100 złotych.
3. Do 31.03.2018 r. otrzymasz bon do Biedronki

BZ WBK i Biedronka promocja

Komentarze

Dodaj komentarz