Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

150 zł premii pieniężnej za założenie konta w Banku Millennium i instalację aplikacji Goodie

Bank Millennium przygotował kolejną świetną promocję. W ostatnich miesiącach można było zyskać 50 zł premii pieniężnej i 100 zł do Rossmanna lub 150 zł do wydania na Allegro. Najnowsza okazja przygotowana została wspólnie z Goodie – aplikacją oferującą zniżki, promocje, rabaty, czyli marzenie każdego fana cebuladeals.

Okazja w skrócie

 1. Wypełnij online wniosek o kartę i Konto 360˚/Konto 360˚ Student. Zaznacz wszystkie zgody.
 2. Podpisz umowę. W procesie z kurierem – wtedy kartę do konta otrzymasz od razu, lub z wizytą w wybranym przez Ciebie oddziale Banku Millennium, gdzie kartę do konta zamówi dla Ciebie pracownik Banku. Karta dotrze w ciągu 5-14 dni.
 3. W każdym z miesięcy: • zasil nowo otwarte Konto 360˚ / Konto 360˚ Student kwotą co najmniej 1 000 zł • i wykonaj co najmniej jedną płatność bezgotówkową, przy czym za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do Konta lub Blikiem
 4. Do końca grudnia zainstaluj aplikację goodie na ten sam adres e-mail, co składany był wniosek o konto.
 5. 150 złotych premii pieniężnej otrzymasz do 14 marca 2018 pod warunkiem spełnienia wymogów.

Co zyskujemy korzystając z okazji?

Po założeniu konta w Banku Millennium i spełnieniu warunków (piszemy o nich poniżej) otrzymamy premię pieniężną w wysokości 150 złotych.  Organizator dostarczy ją wszystkim, którzy spełnili poniższe warunki do 14 marca 2018 roku.

PRZEJDŹ NA STRONĘ OKAZJI I ZŁÓŻ WNIOSEK

Dla kogo promocja?

Aby skorzystać z okazji i otrzymać 150 złotych do wydania na co tylko chcemy należy być nowym klientem Banku Millennium. Okres karencji wynosi 1.04.2015. Oznacza to, że każdy kto po 1 kwietnia 2015 roku posiadał konto w Banku Millennium to nie może skorzystać z promocji.

Osoby poniżej 26 roku mają łatwiejsze warunki do spełnienia, aby konto było darmowe, ale o tym poniżej.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać bon?

 1. do dnia 20.12.2017 roku złoży wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową (dalej „Konto”) za pośrednictwem TEJ STRONY INTERNETOWEJ I do dnia 31.12.2017 zawrze umowę o Konto.
 2. do końca okresu trwania Promocji nie rozwiąże, nie wypowie lub nie odstąpi od umowy o Konto.
 3. do dnia 31.12.2017 roku pobierze aplikację mobilną Goodie oraz zarejestruje się w niej używając tego samego adresu mailowego, co we wniosku o Konto oraz nie odinstaluje jej do końca okresu trwania Promocji.
 4. składając wniosek o Konto zaakceptuje Regulamin oraz wyrazi zgody na przetwarzanie przez Bank jego danych osobowych dla celów marketingu Banku i podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy, w tym poprzez środki porozumiewania się na odległość, oraz nie odwoła tych zgód w okresie trwania Promocji.
 5.  składając wniosek o Konto wyrazi zgodę na ujawnienie Goodie przez Bank informacji objętych tajemnicą bankową, tj. adresu mailowego wskazanego przez Użytkownika w ww. wniosku w celu weryfikacji spełnienia warunku, o którym mowa w pkt 3, a Goodie upoważni do przekazania Bankowi informacji o spełnieniu bądź niespełnieniu tego warunku.
 6. w każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy kalendarzowych, tj. w styczniu i lutym 2018 roku, łączna suma wpływów na Konto, w każdym z tych miesięcy wyniesie, co najmniej 1000 PLN (słownie: jedn tysiąc złotych) oraz w każdym z ww. miesięcy na Koncie zostanie zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa, przy czym za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do tego Konta lub za pomocą usługi Blik w sklepach stacjonarnych lub przez Internet.

Wniosek o konto na TEJ STRONIE należy złożyć do 20 grudnia, a umowę podpisać do 31 grudnia. Można to zrobić na dwa sposoby: za pomocą kuriera lub w oddziale. Trzeba jednak pamiętać, że w oddziale tylko finalizujemy wniosek i podpisujemy umowę, a nie składamy wniosek od początku, bo wtedy nie otrzymamy bonu.

Pamiętaj, żeby zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe. To jeden z warunków uzyskania premii w postaci bonu. Bank musi mieć zgodę, aby przekazać organizatorowi promocji informacje, że konto zostało założone. Bez tego nie otrzymamy bonu.

PRZEJDŹ NA STRONĘ OKAZJI I ZŁÓŻ WNIOSEK

Co zrobić, aby konto było darmowe?

W teorii konto 360˚nie jest darmowe, ale spełniając proste warunki unikniemy opłat. Aby konto było rzeczywiście za darmo należy wykonać jedną płatność (kartą lub BLIK) na dowolną kwotę i zapewnić wpływ na 1000 złotych. UWAGA! W przypadku konta 360˚Student, czyli dla osób poniżej 26 roku życia (nie trzeba być studentem), wystarczy wykonać tylko jedną płatność. Nie ma konieczności zapewniania wpływów na konto.

Googie – co to za aplikacja?

Goodie to Twój doradca zakupowy, dzięki któremu z łatwością dotrzesz do informacji o kuponach, promocjach, wyprzedażach oraz kodach rabatowych. Dla użytkowników przygotowane zostały również specjalne spersonalizowane okazje.

Premia pieniężna to nie wszystko

Zakładając konto 360˚ w Banku Millennium w Money Mania zyskujemy nie tylko bon do Allegro oraz naprawdę dobre konto, które chwalą prawie wszyscy użytkownicy, ale również znakomite konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5% . Aby skorzystać wystarczy założyć konto Profit i przez 92 dni będziemy mieli podwyższone oprocentowanie. Okazja cyklicznie jest odnawiana, więc możemy przez cały czas liczyć na 2,5% . Jedynym haczykiem jest fakt, że dotyczy to nowych środków, więc w ostatni dzień każdej edycji promocji należy na jeden dzień wypłacić pieniądze, a wraz startem kolejnej edycji ponownie wpłacić, aby cieszyć się wysokim procentem.

PRZEJDŹ NA STRONĘ OKAZJI I ZŁÓŻ WNIOSEK

Okazja w skrócie

 1. Wypełnij online wniosek o kartę i Konto 360˚/Konto 360˚ Student. Zaznacz wszystkie zgody.
 2. Podpisz umowę. W procesie z kurierem – wtedy kartę do konta otrzymasz od razu, lub z wizytą w wybranym przez Ciebie oddziale Banku Millennium, gdzie kartę do konta zamówi dla Ciebie pracownik Banku. Karta dotrze w ciągu 5-14 dni.
 3. W każdym z miesięcy:
  • zasil nowo otwarte Konto 360˚ / Konto 360˚ Student kwotą co najmniej 1 000 zł
  • i wykonaj co najmniej jedną płatność bezgotówkową, przy czym za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do Konta lub Blikiem
 4. Do końca grudnia zainstaluj aplikację goodie na ten sam adres e-mail, co składany był wniosek o konto.
 5. 150 złotych premii pieniężnej otrzymasz do 14 marca 2018 pod warunkiem spełnienia wymogów.
Komentarze

Dodaj komentarz