Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

150 zł do Zalando za założenie konta w Banku Millennium

Ocena okazji0

150 zł do wydania w sklepie Zalando otrzymać można za założenie konta w Banku Millennium! Ruszyła kolejna znakomita promocja bankowa.

Za spełnienie prostych warunków otrzymamy 150 zł do wydania w sklepie Zalando. Promocja dotyczy nowych klientów Banku Millennium. Jeśli jednak miałeś konto, a nie korzystałeś z promocji na konto 360º, to również jesteś liczony jako nowy klient. Po otrzymaniu bonu można w prosty sposób zamknąć konto, choć warto się nad tym zastanowić, bo Bank Millennium oferuje naprawdę świetne warunki.

Promocja w skrócie:

  1. Do 20 maja złóż wniosek o założenie konta i zaakceptuj zgody marketingowe.
  2. Podpisz umowę do 27 maja.
  3. W czerwcu i lipcu zapewnij na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie i wykonaj min. 1 płatność kartą do konta lub BLIKIEM miesięcznie
  4. Po spełnienieniu warunków (do 21.08.2018) otrzymasz kartę upominkową w postaci kodu do wykorzystania na stronie zalando.pl

Co można uzyskać w promocji Banku Millennium?

Każdy kto założy konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium i spełni dwa proste warunki otrzyma 150 złotych do wydania w Zalando. Warto również przypomnieć, że Bank Millennium oferuje znakomite konto oszczędnościowe 2,7% aż do 200 000 złotych! Ponadto przez rok można korzystać z darmowego Pakietu Pomocnego (assitance)

ZAŁOŻ KONTO W BANKU MILLENNIUM I ODBIERZ PREMIĘ

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać premię?

Warunki są wyjątkowo łatwe do spełnienia. W czerwcu oraz lipcu na konto musi wpłynąć 1000 złotych (może być przelew z własnego konta lub od kogoś znajomego) oraz należy wykonać po jednej bezgotówkowej transakcji (karta lub płatność BLIK). Warunki te trzeba spełnić dwukrotnie. Zarówno w czerwcu, jak i lipcu. Po ich spełnieniu otrzymacie maila z prośbą o podanie danych koniecznych do odebrania premii. Ta zostanie wypłacona do 21 sierpnia. Kod zostanie przysłany SMS-em.

Bardzo ważne jest również, aby podczas rejestracji zaznaczyć zgody na przetwarzanie danych dla celów marketingowych banku i podmiotów współpracujących oraz zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Nie można ich odwołać do momentu wypłacenia premii.

Wniosek o konto należy wypełnić do 20 maja, a umowę za pomocą kuriera lub w oddziale (ważne, aby nie była to nowa umowa przygotowana przez pracownika banku, a zrealizowanie wniosku online) podpisać do 27 maja.

ZAŁOŻ KONTO W BANKU MILLENNIUM I ODBIERZ PREMIĘ

Jakie są opłaty za prowadzenie konta 360º?

Jeśli co miesiąc wpłynie na Twoje konto 1000 złotych (może być z innego Twojego konta) i dokonasz jednej bezgotówkowej transakcji, to konto jest zupełnie darmowe. W przypadku konta 360º Student opłaty nie są pobierane i nie trzeba spełniać żadnych warunków.

ZAŁOŻ KONTO W BANKU MILLENNIUM I ODBIERZ PREMIĘ
Komentarze

Dodaj komentarz