Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

200 zł za darmo na Allegro za założenie konta w BZ WBK

Ocena okazji0

Ruszyła świetna okazja BZ WBK i Allegro. Za założenie darmowego Konta Jakie Chce w BZ WBK i spełnienie prostych warunków otrzymać można bon na zakupy w Allegro o wartości 200 zł. Chętni powinni od razu złożyć wnioski o konto, ponieważ limit premiowanych konto to tylko 300!

Promocja w skrócie:

1. Złóż wniosek o konto na dedykowanej promocji stronie.
2. Umowę należy podpisać do 19.01! Warto więc weryfikację przeprowadzić za pomocą przelewu z innego banku lub u wideo doradcy. Można również umowę podpisać u kuriera, ale wątpliwe, żeby zdążył on przyjechać przed zakończeniem promocji, dlatego nie polecamy tej opcji.
3. Po podpisaniu umowy należy spełnić warunki, aby otrzymać bon:

  • Do 10 lutego należy zalogować się do bankowości internetowej
  • Zapewnić wpływ na konto w wysokości 500 zł (może być ze swojego konta w innym banku).
  • Wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK na łączną kwotę min. 150 zł

4. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymamy 2 bony o wartości 100 zł każdy do wydania na zakupy w Allegro. Limit nagród wynosi 300, dlatego wniosek o konto najlepiej złożyć od razu. Gdy pula zostanie wyczerpana, nie będzie możliwość składania wniosku na dedykowanej stronie. Nie musicie się więc obawiać, że podpiszecie umowę z bankiem, a nic z tego nie będzie mieli.

 

Komentarze

Dodaj komentarz