Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Nieaktualne

200 złotych w gotówce za założenie konta w Banku Millennium

200 zł premii pieniężnej za założenie konta w Banku Millennium! Ruszyła kolejna znakomita promocja Banku Millennium.

Za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student otrzymamy 200 zł. Warunki jakie trzeba spełnić, aby załapać się na premie są naprawdę bardzo proste do realizacji, dlatego każdy powinien rozważyć założenie świetnego konta w Banku Millennium w celu odebrania premii. Później można w prosty sposób zamknąć konto. Promocja dotyczy nowych klientów banku. Jeśli jednak miałeś konto, a nie korzystałeś z promocji z premią, to również jesteś liczony jako nowy klient.

Promocja w skrócie:

  1. Do 24 września 2018 roku złóż wniosek o założenie konta i zaakceptuj zgody marketingowe.
  2. Podpisz umowę najpóźniej do 30 września.
  3. Do 14 października aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium i wykonaj jedną transakcję płacąc zbliżeniowo telefonem lub BLIKIEM. Za to otrzymasz 100 zł.
  4. W październiku i listopadzie wpłać na konto po 1000 zł i raz zapłać bezgotówkowo (kartą lub BLIK). Za to otrzymasz kolejne 100 zł.
  5. Premie zostaną wypłacone kolejno do 18 października i do 12 grudnia.
ZAŁOŻ KONTO W BANKU MILLENNIUM I ODBIERZ PREMIĘ

Co można uzyskać w promocji Banku Millennium?

Każdy kto założy konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium i spełni dwa proste warunki otrzyma 200 złotych. Warto również przypomnieć, że Bank Millennium oferuje znakomite konto oszczędnościowe 2,7% aż do 200 000 złotych! Warto skorzystać również z darmowego przez rok Pakietu Bardzo Pomocnego, dzięki czemu możesz skorzystać z pomocy lekarza lub innego specjalisty, gdy np. zaleje Ci mieszkanie lub zatrzaśnie się zamek.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać premię?

Warunki są wyjątkowo łatwe do spełnienia. Aby otrzymać pierwszą część premii należy aktywować aplikację mobilną Banku Millennium i wykonać jedną transakcję zbliżeniowo telefonem lub BLIKIEM. W październiku oraz listopadzie na konto musi wpłynąć 1000 złotych (może być przelew z własnego konta lub od kogoś znajomego) oraz należy wykonać po jednej bezgotówkowej transakcji (karta lub płatność BLIK). Warunki te trzeba spełnić dwukrotnie. Ray w październiku i raz w listopadzie. Po ich spełnieniu otrzymacie w dwukrotnie po 100 zł (do 18 października i 12 grudnia)

Bardzo ważne jest również, aby podczas rejestracji zaznaczyć zgody na przetwarzanie danych dla celów marketingowych banku i podmiotów współpracujących oraz zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Nie można ich odwołać do momentu wypłacenia premii.

Wniosek o konto należy wypełnić do końca lipca, a umowę za pomocą kuriera lub w oddziale (ważne, aby nie była to nowa umowa przygotowana przez pracownika banku, a zrealizowanie wniosku online) podpisać do 30 września.

ZAŁOŻ KONTO W BANKU MILLENNIUM I ODBIERZ PREMIĘ

 

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja skierowana jest tylko i wyłączenie dla nowych klientów Banku Millennium. Starym klientem jest osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

Jakie są opłaty za prowadzenie konta 360º?

Jeśli co miesiąc wpłynie na Twoje konto 1000 złotych (może być z innego Twojego konta) i dokonasz jednej bezgotówkowej transakcji, to konto jest zupełnie darmowe. W przypadku konta 360º Student opłaty nie są pobierane i nie trzeba spełniać żadnych warunków.

ZAŁOŻ KONTO W BANKU MILLENNIUM I ODBIERZ PREMIĘ
Komentarze

Dodaj komentarz