Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

300 zł na zakupy w Biedronce za wyrobienie karty i dokonanie 10 transakcji

Biedronka

300 zł na zakupy w Biedronce za wyrobienie karty i dokonanie 10 transakcji.

Poprzednia promocja CitiBanku w której można było otrzymać bon na zakupy w Biedronce za wyrobienie karty kredytowej cieszyła się olbrzymią popularnością. Okazja znów jest dostępna, choć w nieco innych warunkach – wciąż prostych do spełnienia. Za wyrobienie darmowej karty kredytowej CitiBanku i wykonanie nią 10 transakcji na dowolną kwotę otrzymamy 300 zł na zakupy w Biedronce!

PRZEJDŹ NA STRONĘ OFERTY I ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ

Dla kogo promocja?

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat
 • Oferta dla nowych klientów ważna do 5.2.2018 r. Oferta może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości.
 • Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Co należy zrobić, aby wyrobić kartę i otrzymać bon?

 1. Przejdź na stronę promocji i wypełnij formularz. Doradca banku oddzwoni, aby sprawdzić Twoją zdolność kredytową celem przyznania karty kredytowej. W trakcie spisywania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Wniosek o wyrobienie karty należy złożyć do 5 lutego 2018 roku.
 2. Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.
 3. Dokonaj 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Voucher elektroniczny o wartości 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka otrzymasz w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków.
PRZEJDŹ NA STRONĘ OFERTY I ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ

Podsumowanie

Jak widać warunki promocji są banalnie łatwe do zrealizowania. Wystarczy w dwa miesiące dokonać 10 transakcji kartą i zalogować się do serwisu bankowości. W zamian za to otrzymamy 300 złotych na zakupy w Biedronce. Po otrzymaniu bonusu kartę można zlikwidować nie ponosząc opłat. Często bank proponuje kolejne bonusu w zamian za pozostawienie karty kredytowej.

Aby karta kredytowa była darmowa trzeba wybrać kartę Citi Simplicity.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

 • Bez opłaty rocznej za kartę. Zawsze masz pewność, że nie zapłacisz opłaty rocznej (RRSO 10,47% ).
 • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest twój limit zadłużenia.
 • Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Jeśli nawet zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.


PRZEJDŹ NA STRONĘ OFERTY I ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ
Komentarze

Dodaj komentarz