400 zł do wydania w Morele.Net za założenie karty darmowej karty Simplecity w Citibanku

Citibank przyzwyczaił do znakomitych okazji. Tym razem można otrzymać 400 złotych na zakupy do sklepu Morele.Net. Co trzeba zrobić, aby otrzymać voucher? Wystarczy założyć darmową kartę kredytową SimplecityPromocja trwa do 30 czerwca 2017 roku, a 400 zł należy wydać do końca roku.

ZŁÓŻ WNIOSEK O WYDANIE KARTY KREDYTOWEJ SIMPLECITY W CITIBANKU I ODBIERZ 400 ZŁ

Jakie warunki należy spełnić?

Aby otrzymać 400 złotych na zakupy w Morele.Net należy złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej, a po jej otrzymaniu przynajmniej raz zalogować się bankowości internetowej Citibank Online lub mobilnej Citi Mobile, a także wydać nią 1000 złotych do końca drugiego miesiąca od wydania karty. Nie jest to mało, ale jeśli ktoś planuje większe zakupy, to nie będzie to problemem, a premia 400 złotych na pewno jest tego warta.

Voucher na 400 złotych do Morele.Net otrzymamy do końca następnego miesiąca po spełnieniu powyższych warunków promocji.

Kto może otrzymać kartę kredytową od Citibanku?

  • Osoba prywatna – musi mieć skończone co najmniej 21 lat i dysponować dochodem netto min. 1200 złotych. Obecne zatrudnienie musi natomiast trwać od przynajmniej 3 miesięcy.
  • Firmy – wnioskodawca musi mieć skończone co najmniej 21 lat, a jego działalność gospodarcza trwać od min. 2 lat.

Regulamin promocji możecie znaleźć TUTAJ.

ZŁÓŻ WNIOSEK O WYDANIE KARTY KREDYTOWEJ SIMPLECITY W CITIBANKU I ODBIERZ 400 ZŁ

Podsumowanie

Jeżeli ktoś robi zakupy do domu, to wydanie 1000 złotych w ciągu blisko dwóch miesięcy na pewno nie bedzię dla niego problemem. Zyska dzięki temu 400 złotych do Morele.Net na dowolne zakupy. Z doświadczenia wiemy, że z otrzymaniem voucherów nie ma żadnych problemów jeśli spełni się warunki. Bardzo łatwo rozwiązać umowę o kartę kredytową, a czasem nawet aby zachęcić nas do jej zatrzymania Citibank oferuje kolejne profity.


Komentarze

Dodaj komentarz