Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

HIT! 400 zł na zakupy w Biedronce za wyrobienie darmowej karty Citibank

Biedronka

400 zł na zakupy w Biedronce za wyrobienie karty i dokonanie 10 transakcji.

Większość osób interesujących się tematem promocji bankowych i zarabianiem na nich wyrobiło już sobie darmową kartę kredytową Citybanku. Promocje dostępne są od dawna i zawsze można na nich zyskać około 400 złotych. Zmieniają się jedynie sklepy, do których można wykorzystać bon oraz warunki, które trzeba spełnić. Te są jednak coraz łatwiejsze.

W najnowszej okazji Citibanku za wyrobienie karty kredytowej, która nie będzie kosztować nas ani złotówki (jeśli będziemy spłacać wydatki kartą), otrzymamy bon na 400 złotych do sklepu Biedronka!

PRZEJDŹ NA STRONĘ OFERTY I ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ

Dla kogo promocja?

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat
 • Oferta dla nowych klientów ważna do 10.11.2017 r. Oferta może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości.
 • Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Co należy zrobić, aby wyrobić kartę i otrzymać bon?

 1. Przejdź na stronę promocji i wypełnij formularz. Doradca banku oddzwoni, aby sprawdzić Twoją zdolność kredytową celem przyznania karty kredytowej. W trakcie spisywania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 2. Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.
 3. Dokonaj 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Voucher elektroniczny o wartości 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka otrzymasz w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków.
PRZEJDŹ NA STRONĘ OFERTY I ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ

Podsumowanie

Jak widać warunki promocji są banalnie łatwe do zrealizowania. Wystarczy w dwa miesiące dokonać 10 transakcji kartą i zalogować się do serwisu bankowości. W zamian za to otrzymamy 400 złotych na zakupy w Biedronce. Po otrzymaniu bonusu kartę można zlikwidować nie ponosząc opłat. Często bank proponuje kolejne bonusu w zamian za pozostawienie karty kredytowej.

Aby karta kredytowa była darmowa trzeba wybrać kartę Citi Simplicity.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

 • Bez opłaty rocznej za kartę. Zawsze masz pewność, że nie zapłacisz opłaty rocznej (RRSO 10,47% ).
 • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest twój limit zadłużenia.
 • Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Jeśli nawet zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.
PRZEJDŹ NA STRONĘ OFERTY I ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ
Komentarze

Dodaj komentarz