Hit w Bank Millenium: 150 zł premii za założenie konta oraz 200 zł w systemie poleceń

Promocje bankowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Banki w pogoni za klientem kuszą ciekawymi promocjami. Obecnie najciekawszą okazją wydaje się być założenie konta w Banku Millennium. Łącznie możemy otrzymać nawet 350 złotych: 50 zł na konto, 100 zł na zakupy w Rossmannie oraz 200 zł w systemie poleceń. Warunki jakie trzeba spełnić, aby załapać się na premie są naprawdę bardzo proste do realizacji, dlatego każdy kto nie miał konta w Banku Millennium powinien rozważyć jego założenie w celu odebrania premii. Później można w prosty sposób zamknąć konto.

Promocja w skrócie:

  1. Załóż konto i zaakceptuj zgody marketingowe.
  2. Podpisz umowę do 4 września
  3. We wrześniu i październiku wpłać na konto po 1000 zł i raz zapłać bezgotówkowo
  4. Odbierz premię 150 zł
  5. Dodatkową premię możesz otrzymać za polecenie konta znajomym.
ZAŁOŻ KONTO W BANKU MILLENNIUM I ODBIERZ PREMIĘ

Co można uzyskać w promocji Banku Millennium?

Każdy kto założy konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium i spełni dwa proste warunki otrzyma 150 złotych. 50 zł jako premia pieniężna na konto, a 100 zł jako karta podarunkowa do Rossmana. Co ważne nie musi ona zostać wykorzystana podczas jednych zakupów. Dodatkowe 200 złotych można uzyskać polecając konto 360º swoim znajomym. Za każdą poleconą osobę (maks 4) otrzymacie 50 złotych. Osoba ta musi zarejestrować się przez dedykowaną stronę, wpisać Wasz kod polecenia (który sami będzie mogli pobrać), a następnie spełnić warunki konieczne do odbioru premii 150 złotych. Osoba, której polecacie konto oczywiście również otrzyma 150 złotych po spełnieniu podstawowych założeń. O nich mowa poniżej.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać premię?

Warunki są wyjątkowo łatwe do spełnienia. We wrześniu oraz październiku na konto musi wpłynąć 1000 złotych, a dodatkowo trzeba dokonać jednej bezgotówkowej transakcji (karta lub płatność BLIK). Warunki te trzeba spełnić dwukrotnie. Zarówno we wrześniu, jak i październiku. Po ich spełnieniu otrzymacie maila z prośbą o podanie danych koniecznych do odebrania premii.

Bardzo ważne jest również, aby podczas rejestracji zaznaczyć zgody na przetwarzanie danych dla celów marketingowych banku i podmiotów współpracujących oraz zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.

Wniosek o konto należy wypełnić do końca sierpnia, a umowę za pomocą kuriera lub w oddziale (ważne, aby nie była to nowa umowa przygotowana przez pracownika banku, a zrealizowanie wniosku online) podpisać do 4 września.

ZAŁOŻ KONTO W BANKU MILLENNIUM I ODBIERZ PREMIĘ

Kiedy otrzymamy premię?

Do 20 listopada otrzymamy maila o przyznaniu premii. Do końca listopada należy wypełnić specjalny formularz, w którym podać będzie trzeba dane konieczne do odbioru premii. Karty podarunkowe oraz premie pieniężną otrzymamy do 15 grudnia 2017. Tydzień później można zamknąć już konto, co da się zrobić w bardzo łatwy sposób bez wychodzenia z domu.

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja skierowana jest tylko i wyłączenie dla nowych klientów Banku Millennium. Jeśli po 1 kwietnia 2015 roku posiadałeś/aś konto lub jakikolwiek produkt w Banku Millennium lub nawet złożyłeś/aś wniosek, to nie łapiesz się do promocji.

Jakie są opłaty za prowadzenie konta 360º?

Jeśli co miesiąc wpłynie na Twoje konto 1000 złotych (może być z innego Twojego konta) i dokonasz jednej bezgotówkowej transakcji, to konto jest zupełnie darmowe. W przypadku konta 360º Student opłaty nie są pobierane i nie trzeba spełniać żadnych warunków.

ZAŁOŻ KONTO W BANKU MILLENNIUM I ODBIERZ PREMIĘ
Komentarze

Dodaj komentarz