BGŻ BNP Paribas: Darmowe Konto Optymalne i nawet 400 złotych zysku!

Ocena okazji0

Bank BGŻ BNP Paribas przygotował świetną promocję dla nowych klientów. Zakładając darmowe konto osobiste można zyskać nawet 400 złotych: 100 zł „Premii dla rodziców” na zakupy w kategorii Dziecko na Allegro oraz 300 zł w postaci Moneybacku. Ważne jest, aby wniosek złożyć ze spacjalnie dedykowanej strony do której link znajduje się poniżej. Inne wnioski nie załapią się do promocji.

Konto Osobiste w BGŻ BNP Paribas – opłaty?

Zacznijmy od najważniejszego, czyli ile kosztuje utrzymanie konta w BGŻ BNP Paribas? Konto Optymalne jest darmowe i bank nie pobiera żadnych opłat. Nie trzeba przy tym spełniać żadnych warunków (np. miesięczne wpłaty powyżej 1000 zł). Jedynie wypłaty z bankomatów innych banków są płatne 5 złotych.

100 zł „Premii dla rodziców”

Pierwsza część zysku za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas wynosi 100 zł i wydać można ją na zakupy Allegro z kategorii „Dziecko”. Aby ją otrzymać trzeba spełnić jednak kilka warunków:

  • Do końca czerwca należy podpisać umowę za pomocą kuriera
  • W lipcu na konto musi przyjść przelew minimalnie w wysokości 1000 złotych
  • Należy wydać kartą 300 złotych na zakupy

Potwierdzenie przyznania nagrody otrzymamy do 25 sierpnia 2017 roku, a bon na Allegro do 15 września za pomocą SMS.

Z promocji mogą skorzystać z osoby, które nie posiadały konta oszczędnościowo-rozliczeniowego BGŻ BNP Paribas od dnia 26 listopada 2016 roku. Okres karencji jest więc bardzo krótki. Promocja potrwa tylko do 19 czerwca lub do wyczerpania limitu wniosków, który wynosi 1000. Warto więc się śpieszyć, aby otrzymać 100 zł na Allegro.

300 złotych moneybacku

Pozostałe 300 złotych możemy uzyskać w postaci monaybacku. Co miesiąc otrzymamy 2% zwrotu za płatność kartą (maksymalnie 25 zł miesięcznie). Moneyback trwa aż 12 miesięcy, co daje nam właśnie 300 złotych.

Zobacz regulamin promocji „Premia dla rodzica”

Zobacz regulamin promocji „Konto z Money Back”.

Komentarze

Dodaj komentarz