Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Nieaktualne

Bon 250 zł do Biedronki i szansa na ćwierć miliona złotych! Załóż kartę kredytową CitiBanku

CitiBank przyzwyczaił do znakomitych promocji za założenie bezpłatnej karty kredytowej, ale teraz przeszedł samych siebie i daje szansę na wygranie nawet 250 tysięcy złotych. Gwarantowane jest 250 zł do wydania w Biedronce!

250 zł na zakupy w Biedronce

Poprzednia promocja CitiBanku w której można było otrzymać bon na zakupy w Biedronce za wyrobienie karty kredytowej cieszyła się olbrzymią popularnością. Okazja znów jest dostępna, choć w nieco innych warunkach – wciąż prostych do spełnienia. Aby otrzymać bon na 250 złotych do Biedronki należy założyć kartę kredytową, zalogować się do bankowości internetowej oraz do końca listopada wydać co najmniej 1000 zł.

PRZEJDŹ NA STRONĘ OFERTY I ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ

Konkurs z olbrzymią nagrodą

Po spełnieniu warunków otrzymamy na pewno voucher 250 zł na zakupy w Biedronce. Jeśli jednak potrafisz wymyślać kreatywne hasła reklamowe, to możesz wygrać dodatkowo 250 tysięcy złotych. W formularzu należy podać hasło reklamowe promujące kartę Citi Simplicity. Zwycięzca konkursu otrzyma ćwierć miliona z opłaconym podatkiem. To jednak nie koniec nagród. 200 osób otrzyma smarfon Galaxy A6 Dual 2018 (SM-A600F) o wartości 1300 zł. Jak widać warto złożyć wniosek o darmową kartę kredytową i wziąć udział w konkursie.

Dla kogo promocja?

 • wiek – minimum 21 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat
 • Oferta dla nowych klientów (osoba nieposiadająca karty od 1.06.2015) ważna do 1.10.2018 r.
 • Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Co należy zrobić, aby wyrobić kartę i otrzymać bon?

 1. Przejdź na stronę promocji i wypełnij formularz. Doradca banku oddzwoni, aby sprawdzić Twoją zdolność kredytową celem przyznania karty kredytowej. W trakcie spisywania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Wniosek o wyrobienie karty należy złożyć do 1 października 2018 roku.
 2. W trakcie wypełniania formularza należy wymyślić hasło reklamowe, dzięki czemu mamy szansę na wygrania atrakcyjnych nagród. Bon do Biedronki jest gwarantowany i hasło reklamowe nie ma na to wpływy.
 3. Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.
 4. Do końca listopada 2018 wydaj kartą łącznie co najmniej 1000 zł na zakupy. Voucher elektroniczny o wartości 250 zł na zakupy w sklepach Biedronka otrzymasz w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków.
PRZEJDŹ NA STRONĘ OFERTY I ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ

Podsumowanie

Jak widać warunki promocji są banalnie łatwe do zrealizowania. Wystarczy do końca listopada wydać 1000 zł i zalogować się do serwisu bankowości. W zamian za to otrzymamy 250 złotych na zakupy w Biedronce. Po otrzymaniu bonusu kartę można zlikwidować nie ponosząc opłat. Często bank proponuje kolejne bonusu w zamian za pozostawienie karty kredytowej.

Aby karta kredytowa była darmowa trzeba wybrać kartę Citi Simplicity.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

 • Bez opłaty rocznej za kartę. Zawsze masz pewność, że nie zapłacisz opłaty rocznej (RRSO 10,47% ).
 • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest twój limit zadłużenia.
 • Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Jeśli nawet zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.
PRZEJDŹ NA STRONĘ OFERTY I ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ

Komentarze

Dodaj komentarz