Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

BZ WBK – Załóż konto firmowe i odbierz 200 złotych do RTV Euro AGD

Świetna promocja na konto firmowe w BZ WBK. Za założenie konta można otrzymać aż 200 zł na zakupy w RTV Euro AGD. Warunki do spełnienia są banalne. Wystarczy wykonać przelew do ZUS! Szczegóły poniżej. Warto się jednak śpieszyć, bo liczba kont w promocji jest ograniczona.

Aby zyskać 50 zł nagrody:
Do 31.07.2018 r. otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z usługami BZWBK24 Mini Firma i kartą Mastercard Business Debit lub VISA Business Electron na dedykowanej stronie, wyrażając zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu marketingowym

Aby zyskać 150 zł nagrody:
Spełnij warunki dla nagrody o wartości 50 zł oraz do 15.08.2018 r. zaloguj się do bankowości elektronicznej BZWBK24 Mini Firma i za jej pomocą wykonaj przelew do ZUS na min. 200 zł z Konta Firmowego Godnego Polecenia

Po spełnieniu warunków otrzymasz nagrodę na adres e-mail podany we wniosku o Konto Firmowe Godne Polecenia do 31.08.2018 r.

Komentarze

Dodaj komentarz