Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Cyfrowy Polsat z kanałami sportowymi za kilkanaście złotych miesięcznie!

Cyfrowy Polsat przygotował świetną zmianę w ofercie, która w połączeniu z aktualną promocją stanowi bardzo ciekawą ofertę. Pakiet Rodzinny HD można mieć za 14,16 złotych miesięcznie! Umowa obowiązuje przez 24 miesiące i jej koszt to 19,99 zł miesięcznie, ale dzięki promocji do końca roku będziemy mieli telewizję za darmo.

Co najważniejsze Cyfrowy Polsat dokonał zmian w ofercie, dzięki czemu w pakiecie Rodzinny otrzymamy m.in. takie kanały jak Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Film HD, Super Polsat HD. Polsat nabył prawa do meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy, dlatego warto posiadać dostęp do sportowych kanałów.

To jednak nie koniec dobrych warunków tej oferty. Przez całą umowę za darmo otrzymamy dostęp do Cinemax i Cinemax2. Ponadto przez trzy miesiące otrzymamy również 28 kanałów. Są to m.in.  AXN, FOX, TVN24, Eurosport1, TVN Turbo, TVN Style, National Geographic czy Discovery.

Za 14, 16 zł miesięcznie otrzymujemy naprawdę bardzo interesującą ofertę. Aby skorzystać z promocji Cyfrowego Polsatu należy kliknąć w poniższy link.

Lista kanałów, które otrzymamy w cenie 14,16zł miesięcznie:

Komentarze

Dodaj komentarz