eMag: Czytnik ebook Kindle 8 za 299 złotych.

eMag
Ocena okazji-1

W sklepie eMag trwa akcja promocyjna „Szalone Dni”. Od wtorku do czwartku można kupić wiele produktów z rabatem sięgającym nawet 40% . W promocji znajdziemy między innymi czytnik ebook Kindle 8, który kosztuje 299 złotych. Dostawa jest za darmo. Zastosowane w nim technologię E-Ink. Ekran ma rozmiar 6 cali.  Pamięć wbudowana wynosi 4GB, co oznacza, że zmieści się na niej kilka tysięcy książek. Czytnik posiada wbudowane Wi-Fi. Korzystać możemy również z darmowej chmury.

Jest to wersja z reklamami, ale można je bez większego problemu usunąć, gdyż i tak nie są one skierowane na polski rynek i Amazon nie robi większych problemów.

Zobacz wszystkie promocje w ramach „Szalone Dni”

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Czytnik Kindle 8

Czytnik ebook Kindle 8 z reklamami (2016) biały

Czytnik ebooków Amazon Kindle 8 Touch to nowoczesne urządzenie z dotykowym ekranem o przekątnej 6 cali wyposażone w technologię Perl E-Ink. Dzięki wbudowanej pamięci 4 GB można przechowywać na urządzeniu aż do 3tys. książek, a możliwość połączenia się dzięki Wi-Fi istnieje możliwość pobrania tysięcy darmowych e-Booków oraz zaktualizowanie oprogramowania. Zaletą jest również opcja korzystania z darmowej chmury Cloud Storage.

Dotykowa matryca

Dzięki dotykowemu ekranowi szybko zmienisz ustawienia sprzetu bez konieczności podpinania myszki czy klawiatury. Ekran E-Ink

Funkcjonalność ekranu E-Ink pozwala na czytanie z urządzenia w każdej pozycji, ponieważ niezaleznie od kąta wyświetlacza i oświetlenia litery pozostają takie same. Niski pobór energii umożliwia długie i komfortowe użytkowanie, bez konieczności przerywania pracy Kindle na ładowanie.

Technologia Bluetooth

Urządzenie wyposażone jest w technologię Bluetooth.

Interfejs WiFi

Bezprzewodowe połączenie z siecią i innymi urządzeniami zapewni wbudowany interfejs WiFi.

Fot. eMag

Komentarze

Dodaj komentarz