Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Nieaktualne

Groupon: Kod rabatowy do 25% na kategorię Twoje Miasto

Groupon
Ocena okazji0

Groupon z okazji 6 grudnia udostępnił kod rabatowy, którego zniżka może sięgnąć nawet 25% ! Okazja dotyczy tylko kategorii Twoje Miasto. Wysokość rabatu zależy od oferty. Maksymalna zniżka jaką możemy uzyskać wynosi 50 złotych. Kod rabatowy ważny jest tylko dzisiaj (tj. 6.12.2017).

Nie każda oferta może liczyć na 25% , a u mnie przy pierwszym zamówieniu rzeczywiście udało się osiągnąć taki rabat. Dlatego warto przejrzeć groupony z kategorii Twoje Miasto, bo z dodatkowym rabatem można uzyskać naprawdę duży rabat.

Aby skorzystać z promocji i uzyskać zniżkę podczas zamówienia należy wpisać kod rabatowy „XMAS„.

Z okazji świąt polecamy skorzystać np. z oferty Grouponu na film od Świętego Mikołaja dla dziecka lub dorosłego. Pisaliśmy o tej ofercie kilka dni temu, a obecnie można ją nabyć z rabatem na Grouponie -> SPRAWDŹ OKAZJĘ.

Komentarze

Dodaj komentarz