Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Nieaktualne

JYSK: Koc LOTUS za 100 zł, a możliwe nawet 80 zł!

JYSK
Ocena okazji0
100 zł 199 zł

W promocji JYSK można znaleźć mnóstwo przecen na koce. Świetną okazją jest koc LOTUS ze sztucznego futra o wymiarach 135x195cm. Oferta ważna tylko 25 stycznia. Koc jest przeceniony ze 199 zł na 100 zł. Dodatkowo zapisując się do newslettera (można to zrobić na dole strony JYSK) otrzymujemy zniżkę 20 zł, która można wykorzystać zarówno w internecie, jak i w sklepie stacjonarnych (również przy odbiorze osobistym zamówienia internetowego). Podsumowując koc znakomitej jakości możemy kupić za 80 zł zamiast 199 zł.

Do wyboru kolor szary oraz brązowy. Dostępne są również większe rozmiary tego koca: 160x220cm za 185 złotych (bez zniżki za newsletter) oraz 220x240cm za 285 (bez zniżki za newsletter).

Na stronie JYSK klienci ocenili koc LOTUS na 4,9 (5 maksymalnie). 97%  poleca ten koc, który ma znakomite opinie.

Więcej promocji na koce w JYSK znajdziecie TUTAJ.

JYSK; Promocja na koce

Fot. jysk.pl

Komentarze

Dodaj komentarz