Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Spersonalizowany list lub film od Św. Mikołaja

Obecnie brak kodów rabatowych.

Profesjonalny i w świetnej jakości list lub spersonalizowane wideo od Św. Mikołaja. To znakomity pomysł na prezent dla dziecka lub nawet dorosłego. Oferta ta cieszy się sporą popularnością i ma właściwie same pozytywne opinie. Z pewnością warto zamówić dla dziecka nawet bez promocji.

Ceny bez rabatu:

  • 19,89 zł za spersonalizowane wideo od Świętego Mikołaja dla dorosłego
  • 28,99 zł za spersonalizowane wideo od Świętego Mikołaja dla dziecka
  • 38,99 zł za spersonalizowane wideo od Świętego Mikoła dla rodzeństwa
  • 16,99 zł za spersonalizowany list od Świętego Mikołaja
  • 26,98 zł za spersonalizowany list GOLD od Świętego Mikołaja

Usługa ta cieszy się sporym zainteresowaniem nawet bez promocji. W internecie można znaleźć setki komentarzy chwalące wideo. Dzieci są zachwycone, a prezent można sprawić również dorosłym. Do wyboru jest kilka wersji filmu. Poniżej prezentujemy przykładowe wideo.

W kilka minut stworzysz własną wideo wiadomość dla swojego dziecka, którą dostaniesz w postaci linka na maila. Wideo możesz pobrać na komputer i zachować jako wspaniałą pamiątkę. Do wideo dodać możesz zdjęcia dziecka, listu do Mikołaja i wiele innych informacji. Dzięki temu, Twoja wideo wiadomość będzie w 100% niepowtarzalna i wyjątkowa. Dodaj powitanie po imieniu. Podaj imię swojego dziecka, a Mikołaj powita je po imieniu, wprost ze swojego biura. Personalizacja: Jak możesz sprawić aby Twoja wideo wiadomość od Mikołaja była unikalna i jedyna w swoim rodzaju? Do filmu dodasz: imię adresata, zalecenie od Mikołaja, zdjęcie adresata, ogólna uwaga, zdjęcie prezentu, dowolne zdjęcie, Zdjęcie domu, Wiek, Grzeczne/niegrzeczne i wiele innych. Dostawa: film dostaniesz na maila już po 2 godzinach!
POZNAJ OPINIE RODZICÓW, KTÓRZY SKORZYSTALI Z OKAZJI

 

Na stronie Listy do Mikołaja za darmo można pobrać również prezenty: spersonalizowany kalendarz na grudzień z zaleceniami dla dziecka, Wzór Listy od Mikołaja, Fototapety oraz kolorowanki.

Film od Mikołaja można zamówić również dla dorosłych. Oto przykład:

Laptop

Komentarze

Dodaj komentarz