Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

mBank – same korzyści: 100 zł na zakupy w Biedronce oraz 650 zł moneybacku

Akcja „Same korzyści na Bank– edycja 2” pozwala Uczestnikowi zdobyć elektroniczny voucher o wartości 100 zł na zakupy w sieci Sklepów Biedronka za założenie eKonta standard oraz karty do eKonta i po spełnieniu kilku prostych warunków (pięć płatności kartą). Dodatkowo można otrzymać aż 650 zł zwrotu za zakupy kartą (4% wartości do 130 zł miesięcznie).

Aby otrzymać elektroniczny voucher o wartości 100 zł na zakupy w sieci Sklepów Biedronka Uczestnik zobowiązany jest spełnić łącznie następujące warunki z zachowaniem ich kolejności:

– W terminie do 10.11.2017 roku założyć swój profil w Aplikacji ma stronie, przez podanie adresu e-mail, imienia i nazwiska i zaakceptować niniejszy Regulamin,

– Kliknąć w aktywny link (przycisk „wniosek przejdź do Banku”) udostępniony w Serwisie, który przekieruje na stronę serwisu Partnera,

– Wyrazić zgodę na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej w zakresie określonym na stronie dotyczącym Akcji (konieczne, aby organizator wiedział komu przyznać bonus)

– Prawidłowo wypełnić i wysłać wniosek o Konto w promocji wraz z Kartą, UWAGA: Wniosek o Konto w promocji wraz z Kartą powinien zostać wypełniony i wysłany podczas jednej sesji.

– Zawrzeć z Bankiem Umowę o Konto, (dalej „Umowa”) wybierając jedną z możliwości: za pośrednictwem kuriera – przez popisanie Umowy w obecności kuriera w dogodnym czasie i miejscu; w placówce mBanku – wybierając placówkę mBanku, w której tego samego dnia może podpisać Umowę; w mKiosku – wybierając placówkę mKiosk lub mFinanse, w której tego samego dnia może podpisać Umowę

– Wraz z Umową, w tym samym momencie zawrzeć z bankiem Umowę o Kartę.

– Najpóźniej w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia Konta Uczestnik wykona co najmniej PIĘĆ TRANSAKCJI na dowolną kwotę. Przez transakcję rozumie się: płatność Kartą, przelew na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym Koncie. Wypłata z bankomatu i przelew z Konta na rachunki prowadzone w mBanku nie będą brane pod uwagę. Nie będą brane pod uwagę płatności anulowane.

Z jednego profilu w Aplikacji można założyć tylko jedno Konto.

Nie są objęte Promocją Wnioski składane z innego źródła w Internecie, niż za pośrednictwem Serwisu, jak również Wnioski złożone po dniu 10.11.2017 roku.

O przyznaniu Nagrody Uczestnik zostanie powiadomiony przez Organizatora przez wysłanie wiadomości pocztą elektroniczną na adres e-mail podany przez Uczestnika w Aplikacji najpóźniej do dnia 31.01.2018 roku. Nagroda zostanie przekazana Uczestnikowi w formie elektronicznej poprzez przesłanie elektronicznego Vouchera na profil Uczestnika w Aplikacji. Przekazanie Nagrody nastąpi najpóźniej do dnia 31.01.2018 roku.

Komentarze

Dodaj komentarz