Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Mleczko do prania Lovela – 9 litrów za 62,99zł!

Allegro

Na Allegro w świetnej cenie można nabyć nieco ponad 9 litrów mleczka do prania Lovela w cenie 62,99 zł! Na aukcji nabywa trzy butelki mleczka o zawartości 3,008 litra. Cena jest znakomita. Obecnie przecena jest z kwoty 119,99 zł. 

Przykładowo w Tesco butelka 1,5-litrowa kosztuje 18 złotych! Łatwo więc wyliczyć, że oszczędność jest olbrzymia. Jest ktoś pierze ubrania dzieci w produktach firmy Lovela, to warto skorzystać z tej promocji. W tej samej cenie można nabyć mleczko do prania białego.

Warto przejrzeć całą ofertę tego oficjalnego sklepu, który posiada wiele innych rzeczy w świetnych promocjach. Największą popularnością cieszą się tabletki do zmywarki Finish oraz kapsułki i proszki do prania Lovela lub Vanish.

 

Mleczko do prania Lovela

  • łagodnie działające składniki
  • usuwa zabrudzenia
  • dobrze się wypłukuje
  • pojemność: 3,008 L (x3)

Hipoalergiczne mleczko do prania pieluszek i bielizny niemowlęcej oraz ubranek dziecięcych.

Receptura mleczka Lovela została opracowana z myślą o niemowlętach i najmłodszych dzieciach. Jest ona bezpieczna dla skóry dziecka już od pierwszego dnia życia, a także dla osób z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz z AZS (atopowym zapaleniem skóry). Mleczko Lovela zawiera łagodnie działające składniki, usuwa zabrudzenia i jednocześnie dobrze się wypłukuje. Posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka

Komentarze

Dodaj komentarz