Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Nieaktualne

Money Mania 12: 150 zł na Allegro za założenie konta w Banku Millennium

Akcja Money Mania 12 cieszy się dużym zainteresowaniem. Za założenie konta 360˚ lub 360˚student w Banku Millennium i spełnienie dwóch prostych warunków otrzymać można 150 złotych na dowolne zakupy w Allegro. Dodatkowym atutem okazji jest świetne darmowe Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5% !

Dla kogo promocja?

Aby skorzystać z okazji i otrzymać bon na zakupy w Allegro o wartości 150 złotych należy być nowym klientem Banku Millennium. Okres karencji wynosi 1.04.2015. Oznacza to, że każdy kto po 1 kwietnia 2015 roku posiadał konto w Banku Millennium to nie może skorzystać z promocji.

Osoby poniżej 26 roku mają łatwiejsze warunki do spełnienia, aby konto było darmowe, ale o tym poniżej.

PRZEJDŹ NA STRONĘ OKAZJI I ZŁÓŻ WNIOSEK

Co zyskujemy korzystając z okazji Money Mania 12?

Po założeniu konta w Banku Millennium na dedykowanej stronie i spełnieniu dwóch warunków otrzymamy bon na zakupy w Allegro na 150 złotych. Bon można zrealizować na dowolne przedmioty. Należy go jednak wykorzystać podczas jednych zakupów. Koszyk można jednak wypełnić u kilku użytkowników.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać bon?

W listopadzie i grudniu na konto musi wpłynąć przynajmniej po tysiąc złotych. Mogą być to przelewy z własnego konta w innym banku. Nie ma konieczności utrzymania środków na koncie. Dodatkowo w listopadzie i grudniu trzeba wykonać po jednej transakcji płatniczej za pomocą karty przypisanej do konta lub BLIK.

Wniosek o konto na dedykowanej stronie należy złożyć do 6 listopada, a umowę podpisać do 10 listopada. Można to zrobić na dwa sposoby: za pomocą kuriera lub w oddziale. Trzeba jednak pamiętać, że w oddziale tylko podpisujemy umowę, a nie składamy wniosek, bo wtedy nie otrzymamy bonu.

Pamiętaj, żeby zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe. To jeden z warunków uzyskania premii w postaci bonu. Bank musi mieć zgodę, aby przekazać organizatorowi promocji informacje, że konto zostało założone. Bez tego nie otrzymamy bonu.

Po spełnieniu warunków promocji organizator do 22 stycznia 2018 roku mailowo oraz na stronie Money Manii przekaże bon do Allegro.

PRZEJDŹ NA STRONĘ OKAZJI I ZŁÓŻ WNIOSEK

Co zrobić, aby konto było darmowe?

W teorii konto 360˚nie jest darmowe, ale spełniając proste warunki unikniemy opłat. Aby konto było rzeczywiście za darmo należy wykonać jedną płatność (kartą lub BLIK) na dowolną kwotę i zapewnić wpływ na 1000 złotych. UWAGA! W przypadku konta 360˚Student, czyli dla osób poniżej 26 roku życia (nie trzeba być studentem), wystarczy wykonać tylko jedną płatność. Nie ma konieczności zapewniania wpływów na konto.

Bony na Allegro to nie wszystko

Zakładając konto 360˚ w Banku Millennium w Money Mania zyskujemy nie tylko bon do Allegro oraz naprawdę dobre konto, które chwalą prawie wszyscy użytkownicy, ale również znakomite konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5% . Aby skorzystać wystarczy założyć konto Profit i przez 92 dni będziemy mieli podwyższone oprocentowanie. Okazja cyklicznie jest odnawiana, więc możemy przez cały czas liczyć na 2,5% . Jedynym haczykiem jest fakt, że dotyczy to nowych środków, więc w ostatni dzień każdej edycji promocji należy na jeden dzień wypłacić pieniądze, a wraz startem kolejnej edycji ponownie wpłacić, aby cieszyć się wysokim procentem.

PRZEJDŹ NA STRONĘ OKAZJI I ZŁÓŻ WNIOSEK

Money Mania 12 w skrócie

  1. Zarejestruj i zaloguj się w Money Manii, kliknij w link i wypełnij online wniosek o kartę i Konto 360˚/Konto 360˚ Student.
  2. Podpisz umowę. W procesie z kurierem – wtedy kartę do konta otrzymasz od razu, lub z wizytą w wybranym przez Ciebie oddziale Banku Millennium, gdzie kartę do konta zamówi dla Ciebie pracownik Banku. Karta dotrze w ciągu 5-14 dni.
  3. W każdym z dwóch miesięcy, tj. w listopadzie i grudniu:
    • zasil nowo otwarte Konto 360˚ / Konto 360˚ Student kwotą co najmniej 1 000 zł
    • i wykonaj co najmniej jedną płatność bezgotówkową, przy czym za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do Konta lub Blikiem
  4. Bon otrzymasz w formie kodu. Będziesz mógł pobrać z zakładki „MOJE DANE” na stronie Money Mania, wysłany zostanie również w wiadomości e-mail.
Komentarze

Dodaj komentarz