Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

MoneyMania: 100 zł za założenie darmowego konta w BGŻ BNP Paribas! Możliwe dodatkowe 300 zł

Ruszyła spacjalna edycja MoneyManii, czyli promocji bankowej, która zawsze cieszy się ogromną popularnością. Tym razem powinno być podobnie, więc tym bardziej trzeba się śpieszyć, bo liczba premii jest ograniczona do 1500 sztuk!

Za założenie darmowego konta w BGŻ BNP Paribas otrzymamy 100 zł premii. Co należy zrobić?

  1. Zarejestrować się w na dedykowanej promocji stronie najpóźniej do 23 lutego, ale nie należy się spodziewać, że oferta będzie tak długo ważna z powodów ograniczonej liczby premii.
  2. Do 9 marca podpisz umowę o Konto Optymalna wraz z Kartą Debetową. Podczas składania wniosku zaznacz zgody marketingowe.
  3. W każdym z miesięcy marzec-maj zapewnij min. 1000 zł wpływów oraz dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł.
  4. Odbierz premię 100 zł.

Możliwe jest również uzyskanie dodatkowych 300 złotych w zamian za płatności mobilne (Android Pay, Masterpass i GOmobile). Szczegóły na stronie promocji.

Zobacz również inne promocje bankowe:

Komentarze

Dodaj komentarz