Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Pieluchy Pampers 2 Premium Care za niecałe 47 groszy za pieluchę i dostawa za darmo

eMag
Ocena okazji0
112,99 zł 169,99 zł

Świetna promocja na pieluchy Pampers Premium Care 2. W sklepie eMag miesięczny zapas pieluch można nabyć za 94,99 zł! 

Niestety kod rabatowy jest już nieaktualny. Obecnie pieluchy Pampers Premium Care 2 (opakowanie 240 sztuk) można nabyć w promocyjnej cenie 112,99 zł, co oznacza, że jedna pielucha kosztuje 47 groszy.

Kod rabatowy „A483884LP” można wykorzystać również na zestaw Pampers Premium Care 1 (88 sztuk)+ Pampers Premium Care 2 (80 sztuk). Całość po skorzystaniu z kodu rabatowego wyniesie nas 72,94 zł z kosztami dostawy. Zamawiając jeszcze inne produkty z eMag można uzyskać dostawę za darmo. Minimalna wartość zamówienia musi jednak wynieść 99 złotych.

W sklepie eMag można znaleźć również wiele promocji z okazji Black Friday. W promocji znajdują się również artykuły dziecięce, w tym pieluchy, zabawki i inne akcesoria. Sprawdź ofertę z okazji Black Friday.
Komentarze

Dodaj komentarz