Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Piotr i Paweł: Skyfall DVD za 1,69 zł! Stacjonarnie i online

Piotr i Paweł
Ocena okazji+1

W supermarkecie Piotr i Paweł wyprzedaż płyt DVD z filmem Skyfall. Cena wynosi jedynie 1,69 zł, więc nikogo nie trzeba przekonywać, że jest to znakomita promocja i warto zakupić nawet jeśli oglądało się już ten film. Skyfall w promocyjnej cenie dostępny jest zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online.

W promocji można było kupić również Quantum of Solace, ale ten film nie jest już dostępny w ezakupach. Być może uda się znaleźć w jakimś supermarkecie.

Skyfall to jeden z najwspanialszych filmów o przygodach najsłynniejszego agenta wszech czasów. Bond, James Bond – to nazwisko zna każdy. Tym razem na próbę zostaje wystawiona lojalność Bonda (Daniel Craig) wobec M (Judi Dench), gdy cyber-terroryści powiązani z jej przeszłością atakują siedzibę MI6. Agent 007 podąża śladem tajemniczego i bezwzględnego Silvy (Javier Bardem) – geniusza zbrodni – którego nic nie powstrzyma przed wprowadzeniem w życie zbrodniczego planu zemsty.

Skyfall (2012) trailer

Komentarze

Dodaj komentarz