Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Pizza Portal: 17 zł zamiast 40 zł dla nowych klientów

Ocena okazji0
17 zł 40 zł

Pizza Portal często udostępnia kody rabatowe, które cieszą się dużą popularnością i z pewnością skłoniły wiele osób do zamówienia pizzy. Nowi klienci mogą jednak zaoszczędzić dużo więcej, bo nawet ponad 50% !

PRZEJDŹ DO PIZZAPORTAL.PL

Brzmi dobrze? Owszem! Jednak jeśli nigdy nie korzystałeś z usług Pizza Portal, to warto skorzystać z innej promocji, a mianowicie nabyć groupon. Kosztuje on 20 zł, ale kod rabatowy „SUMMER” obniży cenę o 15% (tylko 21 czerwca), co oznacza, że za 17 złotych możemy kupić groupon uprawniający do nabycia dania o wartości 40 złotych!

Polecamy więc założyć konto na Pizza Portal, następnie nabyć Groupon z kodem „GODEALLA” i cieszyć się ze zniżki. Możemy więc uzyskać ponad 50% rabatu w zależności od wielkości zamówienia. Tutaj jednak jest kilka warunków, które trzeba spełnić. Przede wszystkim tak jak wspominaliśmy promocja dotyczy jedynie nowych klientów. Jeżeli nie chcesz kupować Grouponu, to niżej znajdziesz informacje jak obniżyć wartość zamówienia o 15 złotych bez tego!

Kod „SUMMER” można wykorzystać na zakup dowolnego Grouponu.

Groupon można wykorzystać w (z doświadczenia wiemy, że groupon można wykorzystać ze wszystkich miastach):

  • Warszawie
  • Krakowie
  • Łodzi
  • Gdańsku
  • Wrocławiu
  • Poznaniu
  • Gdyni
  • Lublinie

Aby obniżyć wartość zamówienia o 40 złotych należy wpisać kod grouponu w polu na kod rabatowy w serwisie Pizza Portal.

Groupon nie jest więc atrakcyjny dla każdego. Dla nowych klientów możliwe jest również uzyskanie zniżki 15 złotych przy zamówieniu za 40 złotych. Wystarczy założyć konto na dane na które nigdy nie było robione zamówienie, wpisać kod rabatowy „NL8S6RX” i cieszyć się niższa ceną.

Polecamy również inne oferty Groupon:

Komentarze

Dodaj komentarz