Nieaktualne

Podwójny bilet do kina Helios za założenie darmowego konta w Nest Banku

Nest Bank uruchomił kolejną świetną promocję. Za założenie darmowego Nest Konta otrzymamy podwójny bilet do kina Helios. Dodatkowo możemy skorzystać z lokaty na 4% i konta oszczędnościowego 5,7% . Z promocji mogą skorzystać jedynie nowi klienci.

ZAŁOŻ KONTO W NEST BANKU I ODBIERZ DARMOWE BILETY

Aby otrzymać bilety do kina Helios należy zarejestrować się na dedykowanej stronie i zaznaczyć zgody marketingowe  oraz na wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Kolejnym warunkiem do spełnienia jest wykonanie płatności o łącznej wartości 150 złotych za pomocą karty. Nie powinien być to jednak dla nikogo problem. Każdy przecież robi zakupy:)

Promocja trwa do 28 kwietnia 2017 roku lub do wyczerpania limitu biletów (500 sztuk podwójnych wejściówek, która może zostać jednak zwiększona). Jeśli pula zostanie wyczerpana pojawi się na stronie stosowna informacja.

Prowadzenie konta w Nest Banku jest darmowe. Nie płacimy ani za przelewy, ani za kartę, ani za wypłaty z bankomatów. 


Aby uzyskać prawo do Vouchera w ramach Promocji Uczestnik zobowiązany jest spełnić łącznie poniższe warunki z zachowaniem ich kolejności:
– Zarejestrować się na Stronie Promocyjnej przy użyciu adresu e-mail (w ten sposób zostanie założony profil Uczestnika na Stronie Promocyjnej),
– Złożyć w okresie obowiązywania Promocji Wniosek o Nest Konto wyłącznie poprzez Stronę Promocyjną. W Promocji brane są pod uwagę wyłącznie Wnioski złożone za pośrednictwem Strony Promocyjnej,
– Wyrazić opcjonalną zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank oraz wysyłanie przez Nest Bank informacji handlowych drogą elektroniczną (pkt. 5 i 6 we wniosku o założenie Nest Konta),
– Zawrzeć z Nest Bankiem umowę o Nest Konto, na podstawie Wniosku złożonego na stronie banku. Przez zawartą umowę o Nest Konto rozumie się umowę skutecznie zawartą zgodnie z trybem przewidzianym w „Regulaminie rachunków bankowych oraz usług płatniczych dla Klientów indywidualnych”,
– Nie odstąpić od umowy zawartej z Bankiem
– Dokonać transakcji kartą wydaną do Nest Konta na kwotę min. 150zł w okresie 60 dni od daty złożenia wniosku o Nest Konto (jedna lub wiele płatności).
Rozstrzygnięcie Promocji nastąpi najpóźniej do dnia 18.07.2017 r.

Voucher zostanie wysłany uprawnionemu Uczestnikowi najpóźniej do dnia 18.07.2017 r. Voucher wysłany zostanie pocztą na adres e-mail podany przez Uczestnika podczas rejestracji na Stronie Promocji.

Z jednego profilu na Stronie Promocyjnej można założyć tylko jedno Nest Konto.

Jeden Uczestnik może otrzymać tylko jeden Voucher obejmujący dwa pojedyncze zaproszenia do wybranego kina Helios.

Voucher jest ważny przez 6 miesięcy od daty wysłania na ww. adres mailowy Uczestnika.

ZAŁOŻ KONTO W NEST BANKU I ODBIERZ DARMOWE BILETY
Komentarze

Dodaj komentarz