Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
Nieaktualne

Spersonalizowany list lub wideo od Mikołaja. Idealny prezent dla dziecka

Ocena okazji0
-50 %

Ta promocja to prawdziwy hit.  Z okazji Black Friday można zamówić spersonalizowany list lub wideo od Świętego Mikołaja 50% taniej! Po skorzystaniu z kodu rabatowego „ELFI50” ceny wynoszą:

  • 9,95 zł za spersonalizowane wideo od Świętego Mikołaja dla dorosłego
  • 14,50 zł za spersonalizowane wideo od Świętego Mikołaja dla dziecka
  • 19,50 zł za spersonalizowane wideo od Świętego Mikoła dla rodzeństwa
  • 13,50 zł za spersonalizowany list od Świętego Mikołaja z dostawą

Usługa ta cieszy się sporym zainteresowaniem nawet bez promocji. W internecie można znaleźć setki komentarzy chwalące wideo. Dzieci są zachwycone, a prezent można sprawić również dorosłym. Do wyboru jest kilka wersji filmu. Poniżej prezentujemy przykładowe wideo.

Kod rabatowy można wykorzystać również na kupno kuponu na list lub film. Oznacza to, że z promocji nie trzeba korzystać od razu, a usługę zamówić do końca roku.

W kilka minut stworzysz własną wideo wiadomość dla swojego dziecka, którą dostaniesz w postaci linka na maila. Wideo możesz pobrać na komputer i zachować jako wspaniałą pamiątkę. Do wideo dodać możesz zdjęcia dziecka, listu do Mikołaja i wiele innych informacji. Dzięki temu, Twoja wideo wiadomość będzie w 100% niepowtarzalna i wyjątkowa. Dodaj powitanie po imieniu. Podaj imię swojego dziecka, a Mikołaj powita je po imieniu, wprost ze swojego biura. Personalizacja: Jak możesz sprawić aby Twoja wideo wiadomość od Mikołaja była unikalna i jedyna w swoim rodzaju? Do filmu dodasz: imię adresata, zalecenie od Mikołaja, zdjęcie adresata, ogólna uwaga, zdjęcie prezentu, dowolne zdjęcie, Zdjęcie domu, Wiek, Grzeczne/niegrzeczne i wiele innych. Dostawa: film dostaniesz na maila już po 2 godzinach!
POZNAJ OPINIE RODZICÓW, KTÓRZY SKORZYSTALI Z OKAZJI

 

Na stronie Listy do Mikołaja za darmo można pobrać również prezenty: spersonalizowany kalendarz na grudzień z zaleceniami dla dziecka, Wzór Listy od Mikołaja, Fototapety oraz kolorowanki.

Film od Mikołaja można zamówić również dla dorosłych. Oto przykład:

Komentarze

Dodaj komentarz