T-Mobile Usługi Bankowe: 200 zł na zakupy do Tesco za wyrobienia karty kredytowej

T-Mobile Usługi Bankowe oferują świetną promocję. Za wyrobienie karty kredytowej otrzymamy aż 200 złotych na zakupy w Tesco! Z promocji można skorzystać do 30 kwietnia. Aby zamówić kartę kredytową należy wejść na tę stronę internetową. Bon 200 zł na zakupy do Tesco otrzymamy, gdy w ciągu miesiąca wykonamy transakcje bezgotówkowe na min. 500 zł. Jeżeli spłacimy te wydatki w ciągu 58 dni, to nie zapłacimy żadnych odsetek.

Złóż wniosek o wyrobienie karty kredytowej

Kilka słów o kartach kredytowych T-Mobile

  • możliwość kupowania teraz, a płacenia później, nawet do 58 dni, bez dodatkowych kosztów (dotyczy transakcji bezgotówkowych)
  • brak opłat za wydanie karty,
  • opcja rozłożenia na raty płatności za zakupy dokonane kartą i spłacania zadłużenia w dogodnych ratach, płacąc jedynie 5 zł za każde rozłożone 500 zł (kwota minimalna 100 zł, okres maksymalny 84 miesiące)
  • wysoki limit kredytowy – nawet 40 000 zł
  • Oprocentowanie – 9,9%
  • Żeby zamówić kartę wystarczy nawet 1000 zł dochodu.

ZAMÓW KARTĘ KREDYTOWĄ OD T-MOBILE USŁUGI BANKOWE

Dla kogo ta promocja?

Z Promocji może skorzystać pełnoletnia osoba fizyczna (zwana dalej „Uczestnikiem”), która w okresie trwania Promocji otrzyma komunikację z informacją o Promocji i złoży dedykowany wniosek o Kartę Kredytową („Kartę”). Promocja dotyczy tylko klientów, którzy wnioskowali o Kartę przez dedykowany link przesłany w wiadomości e-mail do klienta, który aplikuje o kartę kredytową lub dostępny na stronie www.t-mobilebankowe.pl

Kto nie może skorzystać z promocji?

Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które przed rozpoczęciem obowiązywania Promocji były stroną umowy o Kartę z Bankiem w okresie 90 dni przed złożeniem wniosku o Kartę lub są aktualnie stroną umowy o Kartę z Bankiem ( „Umowa”).

 

Regulamin -> KLIKNIJ 

Złóż wniosek -> KLIKNIJ

Komentarze

Dodaj komentarz