Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Virgin Mobile: Darmowy starter z 10 GB internetu i 5 zł na koncie

Virgin Mobile rozdaje startery na kartę za darmo. Zamówienie należy złożyć przez internet, potwierdzić klikając w link w mailu, a następnie czekać na kuriera. Dostawa jest darmowa. Co ważne nie musimy wychodzić z domu, aby zarejestrować numer, bo numer PESEL wpisujemy w formularzu, a całość weryfikowana jest przy odbiorze.

Na darmowym starterze od Virgin Mobile otrzymamy 10 GB internetu oraz 5 zł na usługi Virgin Mobile. Możesz również doładować konto za 25 zł i aktywować pakiet #BEZLIMITU (*222*29#), w którym znajduje się 30 GB internetu oraz rozmowy i SMS-y bez limitu.”

Przypomnijmy, że Virgin Mobile oferuje zupełnie za darmo co miesiąc pakiet #FREEMIUM. Otrzymujemy 300 MB internetu, 30 minut do wszystkich sieci i na stacjonarne oraz 30 SMS-ów do wszystkich sieci. (Aktywuj: *222*000#)


Komentarze

Dodaj komentarz