Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Załóż konto w mBanku i odbierz nawet 1000 złotych!

Ruszyła nowa promocja mBanku. Zyskać można aż 1000 złotych: 100 zł za założenie konta i wykonanie 5 transakcji kartą, 250 złotych w systemie poleceń oraz nawet 650 złotych zwrotu za zakupy! Poniżej przedstawiamy szczegółowe warunki okazji.

Przez dwa lata konto jest darmowe i nie ponosimy żadnych opłat za korzystanie z konta, karty i przelewy


Dla kogo promocja?

Aby skorzystać z okazji należy być nowym klientem banku. Osoby, które posiadały konto w dalekiej przeszłości również mogą wziąć udział w promocji. Okres karencji wynosi 1.1.2016. Oznacza to, że od tego czasu nie można było posiadać konta, ani nawet o nie wnioskować.

Wniosek o konto należy złożyć do 18 grudnia 2017 roku. Warunki okazji należy spełnić do końca stycznia 2018 roku.

PRZEJDŹ NA STRONĘ OKAZJI I ZŁÓŻ WNIOSEK O KONTO

Co można zyskać w promocji mBanku i jakie warunki należy spełnić?

Uczestnicy promocji łącznie mogą zyskać 1000 złotych! Najłatwiej można zyskać 100 złotych. 250 złotych otrzymać można w systemie poleceń, a 650 złotych w moneybacku.

  • Bonus 100 złotych – otrzymamy za założenie konta w dedykowanym promocji serwisie eBroker, czyli współorganizatora promocji. Po aktywacji konta należy złożyć wniosek o konto z tej dedykowanej strony. Po podpisaniu umowy z mBankiem należy wykonać pięć transakcji na dowolną kwotę w kolejnym miesiącu następującym podpisaniu umowy (płatność kartą do eKonta lub przelew na konto w innym banku niż mBank lub płatności internetowe) . Czyli jeśli umowę podpiszemy w listopadzie, to w grudniu należy wykonać pięć transakcji.
  • Bonus 250 złotych – taką kwotę możemy otrzymać za polecenie konta znajomym. Za każdą osobę, która skorzysta z promocji (również może liczyć na premie) i zwiąże się z mBankiem otrzymamy 50 złotych. Polecona osoba również musi wykonać pięć transakcji płatniczych.
  • 650 złotych zwrotu – Aby otrzymać zwrot należy zalogować się do aplikacji mBanku, zasilić swoje konto kwotą co najmniej 1000 złotych. Za każdą płatność kartą lub BLIK otrzymamy 4% zwrotu. Maksymalnie 130 złotych miesięcznie przez pięć miesięcy.

PRZEJDŹ NA STRONĘ OKAZJI I ZŁÓŻ WNIOSEK O KONTO

Promocja w skrócie

  1. Zarejestruj się na dedykowanej promocji stronie
  2. Złóż wniosek o konto wraz z kartą debetową i podpisz umowę
  3. Wykonaj pięć transakcji w kolejnym miesiącu po podpisaniu umowy i zyskaj 100 złotych bonusu.
  4. Zyskaj 250 złotych za polecenie promocji znajomym (50 zł od każdej osoby, która spełni warunki)
  5. Zyskaj 650 złotych zwrotu za płatności kartą i BLIK
Komentarze

Dodaj komentarz